Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4105
Stary 04.10.2008, 18:47
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Za wislakrakow.com
Nie zaszkodzi poczytać zanim się wejdzie na forum ...
Nie zaszkodzi oczytac do końca i wyciagnac odpowiednie wnioski....

Nie musiałby się decydować na ryzykowny manewr, gdyby przed sezonem do klubu trafił wysoki napastnik, o którego Skorża bezskutecznie zabiegał przez kilka tygodni. - Nie ma już co do tego wracać. W meczu z Tottenhamem miałem do dyspozycji konkretnych zawodników i starałem się wygrać w tym składzie. Powinniśmy spokojnie ten mecz wygrać. Szkoda jednak, że nie udało się ściągnąć napastnika, nie musiałbym się uciekać do takich manewrów - analizuje Skorża.

Tez za wislakrakow.com

Jednak moze cos w tym było..
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując