jerry.lii.lewis napisał(a):

Za wislakrakow.com
Nie zaszkodzi poczytać zanim się wejdzie na forum ...
|
Nie zaszkodzi oczytac do końca i wyciagnac odpowiednie wnioski....
Nie musiałby się decydować na ryzykowny manewr, gdyby przed sezonem do klubu trafił wysoki napastnik, o którego Skorża bezskutecznie zabiegał przez kilka tygodni. - Nie ma już co do tego wracać. W meczu z Tottenhamem miałem do dyspozycji konkretnych zawodników i starałem się wygrać w tym składzie. Powinniśmy spokojnie ten mecz wygrać. Szkoda jednak, że nie udało się ściągnąć napastnika, nie musiałbym się uciekać do takich manewrów - analizuje Skorża.
Tez za wislakrakow.com
Jednak moze cos w tym było..