Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
M152T4L
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
189
04.10.2008, 18:05
BRTS39
napisał(a):
( logo umbro gwiazda) - patrzac na pilkarza od przodu czytajac od lewej swojej
+ bombki i światełka
Biała Gwiazda na sercu i już
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i
nad Krakowem zaświeci znów,
O jednym marzę o jednym wciąż śnię,
mistrzem będzie Wisełka na pewno to wiem!!
M152T4L
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do M152T4L
Znajdź inne posty napisane przez M152T4L