Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1984
Stary 04.10.2008, 17:58
No film dobry, co do upadku kapitalizmu, dodam, że istniał on nawet w ZSRR, tylko był w ukryciu, bo jak zauważył Wyar jedne modele gospodarcze są dla zwykłych ludzi a inne co najwyżej dla partyjnego betonu.


Zapoznaj się z tym co ma na ten temat do powiedzenia Wallerstein

Za wikipedią

"Według Wallersteina mamy obecnie do czynienia z początkiem końca kapitalizmu który przekształci się za kilkadziesiąt lat w nową, bardziej sprawiedliwą, formację społeczną"

Jedno pytanie - bardziej sprawiedliwa to jak rozumiem sprawiedliwa społecznie Jeśli tak to gratuluje "idoli"
Ostatnio edytowane przez cpc : 05.10.2008 o godz. 12:17.