No film dobry, co do upadku kapitalizmu, dodam, że istniał on nawet w ZSRR, tylko był w ukryciu, bo jak zauważył Wyar jedne modele gospodarcze są dla zwykłych ludzi a inne co najwyżej dla partyjnego betonu.
Zapoznaj się z tym co ma na ten temat do powiedzenia Wallerstein
Za wikipedią
"Według Wallersteina mamy obecnie do czynienia z początkiem końca kapitalizmu który przekształci się za kilkadziesiąt lat w nową,
bardziej sprawiedliwą, formację społeczną"
Jedno pytanie - bardziej sprawiedliwa to jak rozumiem sprawiedliwa społecznie

Jeśli tak to gratuluje "idoli"
