Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4104
Stary 04.10.2008, 17:57
Mogę być sofistą, głupcem itp.Naprawdę nie zależy mi jak tu będę postrzegany.Wyrazilem tylko swoje zdanie na temat sytuacji Wisły Kraków z mojego punktu widzenia.

Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując