Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1349
Stary 04.10.2008, 17:48
marcinarsenal napisał(a):Wyświetl post
Masz rację, jak dostawałem w pysk od kibica Legii, tylko wydawało mi się, że dostaje za to, że kibice Wisły nie lubią kibiców Legii
Nie chodziło mi o to, że w pysk dostałeś- dostać możesz na każdym kroku, bo tak jest, ale nie dostajesz za "ważne porażki Wisły" tylko, ze to że jesteś Wiślakiem, a to jednak 2 różne sprawy.
marcinarsenal napisał(a):Wyświetl post
fst, to ma piernik do wiatraka, że ktoś kto nie był na meczu też odczuwa "zażyłości" klubowe
Akurat tego nie musisz mi mówić, bo sam nie mam za często możliwości pójścia na mecz z tego względu, że obecnie przebywam za granica. Tak czy siak, też jestem otoczony przez Legionistów, Amicowców i cały wachlarz kos i wiem, że jak kiedyś przypadkiem dostane od któregoś z nich po pysku to na pewno nie będzie to za słabe wyniki Wisły.


PS. Nie traktuj tego jako jakiegoś ataku, po prostu napisałeś swoja wypowiedź w taki sposób, z którego wynikało, ze motywem były wyniki, a nie fakt, że kibicujesz Wiśle.
Odpowiedz cytując