Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1348
Stary 04.10.2008, 17:38
marciniearsenalu Twoje 15 lat wskazuje że dostałeś po pysku na kolonii za dziewczynę, lub 307 km od Krakowa za kozaczenie, bo nie będąc czynnym kibicem raczej inaczej się nie da.
Jak podejmiesz studia w Krakowie to na pewno będziesz większym kibicem niż teraz, bo chłopcy rosną się do 17 roku życia.

W kwestii punktów. Umiesz liczyc, licz na siebie. Powinie nam się nie daj Boże noga w czerwcu i na naszych punktach inni powiozą się do LM. Zresztą za dużo tu miłosierdzia i tłumaczenia kto jest swój a kto wróg.

Bez obrazy, pozdrawiam.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując