Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1347
Stary 04.10.2008, 17:35
flamengista napisał(a):Wyświetl post


Zrób mały eksperyment: przez tydzień chodź w barwach wiślackich po Krakowie. Ze szczególnym uwzględnieniem Dąbia, Kozłówka...

A potem napisz nam na forum, ilu spotkałeś ekstremalnych, a ilu zwykłych kibiców Pasów. Ci drudzy z pewnością obdarują cię ciepłym słowem, uściskają i zaproszą na piwo.

Aha, tylko wcześniej spisz testament.
Tylko, że chodzenie w barwach Pasiastych, też by się pewnie podobnie skończyło, więc nie ma co tego uznawać za odosobniony przypadek w Krakowie.
Ostatnio edytowane przez Nehiar : 04.10.2008 o godz. 17:41.
Odpowiedz cytując