Temat
:
Konkurs o Wiśle - 4 edycja
Wyświetl pojedynczy post
mario315
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
594
04.10.2008, 16:23
Górnik Zabrze-Wisła Kraków 0:4
Pawełek-Baszczyński, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek - Łoodziński, Cantoro, Sobolewski, Diaz - Paweł Brożek, Boguski
zmiany: Zieńczuk, Marcelo,Małecki
bramki: Paweł Brożek x2, Łoodziński, Boguski
mario315
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mario315
Znajdź inne posty napisane przez mario315