Ten mecz możemy przegrać tylko w głowach, jeśli zawodnicy będą rozpamiętywać tottenham. Mam nadzieje, że Maciek do tego nie dopuści! Górnik ma w składzie albo piłkarzy po prostu słabych piłkarsko, albo wypalonych. Jeśli nie pojedziemy na Roosvelta z negatywnym nastawieniem, nic nie stanie na przeszkodzie wysokiej wygranej

Jazda, Jazda, Jazda...chyba jutro pęknie kineskop
