Wyświetl pojedynczy post
woocashx
Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 04.10.2008, 16:20
Ten mecz możemy przegrać tylko w głowach, jeśli zawodnicy będą rozpamiętywać tottenham. Mam nadzieje, że Maciek do tego nie dopuści! Górnik ma w składzie albo piłkarzy po prostu słabych piłkarsko, albo wypalonych. Jeśli nie pojedziemy na Roosvelta z negatywnym nastawieniem, nic nie stanie na przeszkodzie wysokiej wygranej Jazda, Jazda, Jazda...chyba jutro pęknie kineskop
Odpowiedz cytując