Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1338
Stary 04.10.2008, 15:54
marcinarsenal napisał(a):Wyświetl post
nie było mnie na meczu, mea culpa mea culpa mea maxima culpa, zadowolony? trzeba być na meczu, żeby wiedzieć jaka jest sytuacja miedzy kibicami Lecha, a kibicami Wisły? Nie raz już obrywałem w szkole za porażki Wisły, nie raz porządnie kłóciłem się z kibicami Legii. Pamiętam sytuacje jak bałem się pójść do szkoły po ważnych przegranych Wisły czy Arsenalu, bo tylko ja im kibicowałem i co czujesz się lepszy, bo stałeś na stadionie między fanami Białej Gwiazdy?


Tak, trzeba być na meczach żeby wiedzieć jaka jest sytuacja między kibicami Wisły a amici. Na forum sie tego niestety nie dowiesz. Bardzo mi przykro.
Obrywać za porażki Wisły? Ja mając 15 lat od nikogo nie obrywałem za to że mój klub przegrał. Aż strach pomyśleć co w podstawówkach będzie za 20 lat
Dziecko, nie pogrążaj się coraz bardziej.
the end
Odpowiedz cytując