Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2761
Stary 04.10.2008, 15:49
Robert_wislak napisał(a):Wyświetl post
Jeśli mam nieważną legitymacje bo sobie nie podbiłem a to jest moj jedyny dokument tożsamości to mogą sie przyczepić w Zabrzu do mnie?
nie.
zcxcxzc
Ddf
Odpowiedz cytując