Temat
:
Forumowe "Łapu Capu" czyli co na TWSD piszczy ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Raimond
Member
Od: 08.2005
Skąd: Kraków Kurdwanów
Offline
#
132
04.10.2008, 15:32
komentarz swirsona do newsa o wybuchu gazu w hali Cracovii:
swirson
napisał(a):
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357..._Cracovii.html
Przyznać się ;]
A swoją drogą 70 lat nie nauczyło ICH, żeby od gazu trzymać się daleko...
Tłuczone śledzie
Miażdżone pyry
Koszerna świnia
Raimond
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raimond
Znajdź inne posty napisane przez Raimond