Kto pisze ze Wisla ma wymierny plus z punktow jakie zdobedzie AMICA w pucharach wykazuje sie
NIEWIEDZA i totalnym brakiem jakichkolwiek umiejetnosci interpretowania faktow i rzeczywistosci.
W koncowym rozrachunku gdy pileczke z nazwa WISLA KRAKOW wrzuca do koszyka i beda nam losowac przeciwnikow bedzie sie liczylo tylko to ile punktow bedzie miala ugrane Wisla przez siebie sama.
Co to za roznica czy zaczniemy od 1 fazy i dijdziemy do 3 czy zaczniemy od 3


Zadna jezeli w tej 3 fazie eliminacji bedziemy nie rozstawieni.
Pisanie o tym ze Lech moze nam zapewnic 2 druzyny w eliminacjach do LM jest idiotyzmem


