Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1327
Stary 04.10.2008, 15:08
marcinarsenal napisał(a):Wyświetl post
Co do punktów, to zdziwisz się, ale Lech musi zdobyć około 4 punktów byśmy awansowali w rankingu, radze poczytać wątek Ranking klubowy/ Ranking krajowy.
I teraz pieknie mi napisz co nam daja te 4punkty lecha
To znaczy jaki to ma bezposredni wplyw na ewentualna gre WIsly w pucharach
I w jaki sposob uchroni nas przed losowaniem druzyny ktora nie bedzie od nas 30 razy bogatsza w momencie kiedy trafimy do koszyka jako druzyna nie rozstawiona
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując