nowy temat zalożony przez WislaKrakowMulti
Cytat:
Witam! Na wstępie chciałbym wyjaśnić do czego posłuży ten temat. A więc jak wszyscy interesujący się kibicowaniem ludzie wiemy że styl (konstrukcja, architektura...) stadionu ma duże znaczenie na to jak dana ekipa kibicowska może zaprezentować się pod względem akustycznym, ultraski itp. Chciałbym abyśmy w tym topicu wymieniali nasze uwagi odnoszące się do stadionu Białej Gwiazdy i tego jakie będzie miała możliwości zaprezentowania się Armia Białej Gwiazdy...
Może zacznę od swoich spostrzeżeń: Mi najbardziej rzuca się w oczy to że po przepudowie (a właściwie nawet teraz) ogromną rolę odgrywa dach nad trybunami. Już teraz bardzo nam to pomaga, a nawet jeśli po przepudowie zmieni się lokalizacja młyna, to i tak akustyka naszego dopingu będzie bdb. Jednakże 2 moim spostrzeżeniem jest świetna widoczność z trybun za bramkami... Nie jest to oczywiście złe, ale będzie to ściągało wiele przypadkowych ludzi na trybuę D gdzie mieści się młyn, a jak wiemy fanatycy nie zwracajom uwagi na widoczność boiska, a Ci co będą chcieli wszystko dobrze widzieć niestety będą się mieszać z dopingującymi... I ostatnie spostrzeżenie, które irytuje zapewne nie tylko mnie: Odległość trybuny C od boiska... Przyjmójąc że młyn znów wróci na C (oczywiście nie musi tak być) i że szerokość boiska nie ulegnie zmianie, no to nasz doping minimalnie się wyciszy...
Czekam na wasze spostrzeżenia i uwagi, napewno wiele ciekawego będzie można się tu dowiedzieć!
|