Arturo Qr2nów napisał(a):

|
Lech to nie reprezentacja Polski, człowieku. Lech reprezentuje siebie i swoich kibiców.
|
Reprezentacja jest przykładem, nie odbieraj tego tak dosłownie, mam nadzieje, że ktoś zrozumiał przekaz
Arturo Qr2nów napisał(a):

|
Bzdurą jest gadanie, że Lech gra dla dobra polskiej piłki. Dla dobra polskiej piłki trzeba wywalić PZPN. Zaś ewentualne punkty do rankingu zbierane przez Lecha dadzą nam coś gdy ten doszedłby gdzieś w okolicę półfinału.
|
Nie, mylisz się, jak można powiedzieć, że zespół grający w europejskich pucharach nie reprezentuje Polski - reprezentuje i nie zawalajcie forum gadaniem, że gra on dla siebie czy dla Poznania. No więc Manchester czy Chelsea też nie grają dla Anglii, nie reprezentują tamtej piłki no nie? Kto by dziś mówił o wielkim poziomie angielskiej ligi, wszyscy mówili by, jaki to jest wielki klub w Manchesterze, a nie jest tak!
Co do punktów, to zdziwisz się, ale Lech musi zdobyć około 4 punktów byśmy awansowali w rankingu, radze poczytać wątek Ranking klubowy/ Ranking krajowy.
Arturo Qr2nów napisał(a):

|
Ty kibicuj sobie Arsenalowi.
|
A ty kibicuj sobie Austrii Wiedeń... Zastanów się czemu całe godziny spędzam na tym forum i odświeżam co chwilę stronę wislakrakow.com, by dowiedzieć się czegoś o Arsenalu?
Arturo Qr2nów napisał(a):

|
Nie widzę potrzeby by ktoś musiał zastanawiać się nad tym co pisze.
|
Tą wypowiedzią podsumowałeś sam siebie
EDIT: prober, wyraziłeś mnie w 1906%, więcej takich jak ty!