Wyświetl pojedynczy post
marcinarsenal
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1325
Stary 04.10.2008, 14:52
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Lech to nie reprezentacja Polski, człowieku. Lech reprezentuje siebie i swoich kibiców.
Reprezentacja jest przykładem, nie odbieraj tego tak dosłownie, mam nadzieje, że ktoś zrozumiał przekaz

Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Bzdurą jest gadanie, że Lech gra dla dobra polskiej piłki. Dla dobra polskiej piłki trzeba wywalić PZPN. Zaś ewentualne punkty do rankingu zbierane przez Lecha dadzą nam coś gdy ten doszedłby gdzieś w okolicę półfinału.
Nie, mylisz się, jak można powiedzieć, że zespół grający w europejskich pucharach nie reprezentuje Polski - reprezentuje i nie zawalajcie forum gadaniem, że gra on dla siebie czy dla Poznania. No więc Manchester czy Chelsea też nie grają dla Anglii, nie reprezentują tamtej piłki no nie? Kto by dziś mówił o wielkim poziomie angielskiej ligi, wszyscy mówili by, jaki to jest wielki klub w Manchesterze, a nie jest tak!
Co do punktów, to zdziwisz się, ale Lech musi zdobyć około 4 punktów byśmy awansowali w rankingu, radze poczytać wątek Ranking klubowy/ Ranking krajowy.


Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Ty kibicuj sobie Arsenalowi.
A ty kibicuj sobie Austrii Wiedeń... Zastanów się czemu całe godziny spędzam na tym forum i odświeżam co chwilę stronę wislakrakow.com, by dowiedzieć się czegoś o Arsenalu?

Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Nie widzę potrzeby by ktoś musiał zastanawiać się nad tym co pisze.
Tą wypowiedzią podsumowałeś sam siebie


EDIT: prober, wyraziłeś mnie w 1906%, więcej takich jak ty!
Powód: bo tak!
Ostatnio edytowane przez marcinarsenal : 04.10.2008 o godz. 14:55.
Zbigniew Boniek - "Śmierć, wybuchowa atmosfera wisiały nad stadionem."
Michel Platini - "Ten wieczór nie miał nic wspólnego z futbolem."
The Daily Mirror - "Dzień w którym umarł futbol."
29.05.85
Odpowiedz cytując