Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1323
Stary 04.10.2008, 14:34
marcinarsenal:

Poczułem się trafiony więc odpiszę na Twojego posta. Otóż moje zdanie pokrywa się z tym co pisze gooro.

Lech to nie reprezentacja Polski, człowieku. Lech reprezentuje siebie i swoich kibiców. Oprócz tego ten Lech to klub, który ciśnie po nas, witał nas na sektorze gości karmą dla psów, jest zaprzyjaźniony z naszą sąsiadką zza miedzy. Nie pałam miłością do tego klubu i dlatego też mu nie kibicowałem. Bzdurą jest gadanie, że Lech gra dla dobra polskiej piłki. Dla dobra polskiej piłki trzeba wywalić PZPN. Zaś ewentualne punkty do rankingu zbierane przez Lecha dadzą nam coś gdy ten doszedłby gdzieś w okolicę półfinału.

Nie widzę potrzeby by ktoś musiał zastanawiać się nad tym co pisze. Ty kibicuj sobie Arsenalowi.
Ostatnio edytowane przez Arturo Qr2nów : 04.10.2008 o godz. 14:36.
Odpowiedz cytując