Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 04.10.2008, 14:28
Polska istaniala jak nie bylo pilki i tragedii nie bylo. Nie rozumiem dlaczego dziedzina rozrywki dla mas ma byc pretekstem do zezwolenia na lamanie prawa ? Podobnie, jak kradna w zwiazku filmowym to tez nic im nie robmy, bo nie bedzie filmow...

Po co w ogole te mecze z Czechami i Slowacja jak na nich sie nie da patrzec jak graja ? Jak w ogole kadry nie ogladam, bo to jest obraza dla pilki noznej. To samo nasza liga. Tylko Wisla, Lech, Legia i tyle... Jak wczoraj widzialem mecz na podobno poziomie Ekstraklasy, Arka - Lechia to w ogole sie plakach chce. Pilkarze nie potrafili wymienic 3-4 podan ze soba... I dalej to ma trwac ? Bo bedzie to trwalo, taki poziom jesli nie zbuduje sie nowych struktur w gminach, wojewodzwtach, ktore zadbalyby o boiska, trenerow dla najlmlodszych. Bo teraz masz faceta, ktory 10 latkow zamiast uczyc techniki przegania po gorach i modruje ich fizycznie, bo prezes kazal mu zrobic wynik. I to jest tragedia. I po co te MS i kolejna kompromitacja ?

Zostanie Krecina czy Lato prezesem i przez kolejne 6 lat nie zmieni sie kompletnie nic. Dalej nie bedzie zadnego systemu szkolenia mlodziezy, boisk, zmian w strukturach, ktore to umozliwia. I po ch.. kolejne awanse do MS jesli nic sie nie zmieni ? Bo tylko przez gruntowne reformy mozna uzdrowic polska pilke, czyli zoorganizowac caly system szkolenia dla mlodziezy, dla ich trenerow.

Wlasnie przez wyczyszczenie calego PZPNU bedzie mozna cos w tej pilce zbudowac i myslec o sukcesach za nascie lat.

Poza tym co to w ogole znaczy zeby suwerenne panstwo bylo szantazowazane przez jakas klike kolesi z FIFY i UEFY ? Chyba im sie cos pomieszalo...
Ostatnio edytowane przez nesta : 04.10.2008 o godz. 14:32.
Odpowiedz cytując