Wyświetl pojedynczy post
Estovic
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4324
Stary 04.10.2008, 14:13
Nie można wygrać spotkania z zespołem z Premiership gdy strzela się samobója i nie wykorzystuje tylu wyśmienitych okazji. Tu wyszedł brak bramkostrzelnych partnerów dla Brożka i wzmocnień transferowych w ofensywie. Skorża skutecznie ośmieszył politykę RN wystawiając Marcelo do ataku, gdzie ten przez kwadrans zrobił więcej niż Wtorek przez ostatnie pół roku. Z drugiej strony TT w słabej formie jest lepsze od Lecha, Legii czy Austrii Wiedeń. Dlatego szkoda czytać teksty, że po tym remisie trzeba wyrzucić Skorżę, a Głowackiego i Sobolewskiego posłać na emeryturę. Mam nadzieję, że Cupiał jest bardziej zrównoważony emocjonalnie.

irman napisał(a):Wyświetl post
Wniosek jest prosty - skrzydła są znakomite, dlatego też możemy sobie pozwolić na grę dwoma defensywnymi pomocnikami. I luz.
Odpowiem w podobnej konwencji. Mamy 5 graczy mogących grać na defensywnej pomocy i jednego Jirsaka na ofensywnej, dopiero po tym jak go Skorża przekwalifikował, ale przecież nie możemy grać dwoma defensywnymi i jednym ofensywnym (bo nie) więc grajmy z 1 defensywnym i 2 ofensywnymi. Na drugiego ofensywnego proponuję Kmiecika, ma chłopak szybkość i ciąg na bramkę. To na pewno wzmocni konkurencyjność i poziom sportowy drużyny. Jeszcze drugi element twojej taktyki czyli supersnajper Niedzielan w ataku i Champions League za rok mamy w kieszeni. Wyślij trenerowi na maila swoje uwagi, na pewno się ucieszy, że go oświeciłeś.
Odpowiedz cytując