Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 04.10.2008, 13:44
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Ja tam zawsze wolałem FIFĘ na PC, a PES na konsolach. Programiści z konami odwalali straszną kaszane konwertując grę z konsoli na PC. W tym roku pewnie nic się w tym elemencie nie zmieni.
A ja dokładnie na odwrót. PES na PC, FIFA na konsolach. Tzn. na konsolach grywałem jedynie u kumpli ale bardziej przypadła mi do gustu FIFA. Na pc w FIFE tłukłem od wersji 1998 do 2003, potem zagrałem w PESa 3 i sie... przerzuciłem
WislakWiDoK napisał(a):Wyświetl post
Co sądzicie o pomyśle konami na wykonywanie trików np.ruletki analogiem/strzałkami którymi gramy ?
Dla mnie fajne udogodnienie.

Ps. Ach, ci bramkarze ;/
Jak dla mnie do dupy. Kupiłem sobie pada, pograłem ze 2 tygodnie w PESa 2008 i uczyłem sie robić sztuczki prawym analogiem... jak dla mnie to ostro z tym dowalili. Mam nadzieje, że w pełnej wersji będzie sie to dało zmienić
Bramkarze to rzeczywiście dramat. Lekki strzał w środek bramki a ci wypluwają piłke przed siebie i gol. I te ich rękawice...
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując