Wyświetl pojedynczy post
Barbarossa
Senior Member
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.10.2008, 13:31
Ze strony Górnika:
Cytat:
Kiedy Górnik po raz ostatni zdobył w ligowym meczu z Wisłą choćby punkt? Na świecie prawie nikt nie słyszał o Bin Ladenie, prezydentem Rosji był Borys Jelcyn, a w Polsce obowiązywały stare tablice rejestracyjne. Michał Pazdan i Adam Danch chodzili do podstawówki, Jerzy Brzęczek grał w lidze Izraela, a mecze Górnika oglądało po dwa tysiące widzów. - Ja tych czasów nie pamiętam, o ligowej piłce mogłem wtedy tylko marzyć, futbolówkę kopałem na podwórku - mówi Danch, teraz podstawowy pomocnik Górnika.
Jak młodzi wiślacy nie pamiętają to przypominam, że miało to miejsce w październiku 1999 i po bramce Adama Kompały zabrzanie wygrali 1:0
Ostatnio edytowane przez Barbarossa : 04.10.2008 o godz. 13:33.
Odpowiedz cytując