Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1319
Stary 04.10.2008, 13:28
Football Sorceress napisał(a):Wyświetl post
Bo mieszkam w demokratycznym kraju Wiśle najbardziej kibicowałam, jak trenerem był Kasperczak, czy później aż do sezonu 2006/2007. A teraz nadal mam sentyment do tego klubu. A co może "kibic" mi zabroni

Proponuję zastanowić się bardziej nad tym, co piszesz, bo szybko o tym zapominasz... Nadal nie rozumiem skąd u Ciebie taka miłość do Austrii, jak Wisła grała z Mattersburgiem też tak było A jak historia Tobie "pasi Że kiedy tylko powstał w Poznaniu w 1922 roku klub, późniejszy Lech, od razu kibice Wisły wiedzieli, że to będzie ich "kosa" Na szczęście nie jesteś jedynym kibicem Wisły i to nie Ty decydujesz o wizji historii.
Jeszcze raz napisze to samo bo widze ze pewne rzeczy cieko Ci przychodza..

Nie wiesz skad u mnie taka milosc do Austrii.. Nie wiesz bo jej nie ma, nigdzie jej nie deklarowalem
Wedlug CIebie sa tylko dwie opcje albo cieszyc sie ze lech wygral albo cieszyc sie ze wygrala austria
WIdzisz ja mam 3 opcje i wcielam w zycie ta ostatnia tzn mam w dupie ten mecz i to kto wygral, jest mi to totalnie obojetne i nie interesuje mnie to.
O czym Ty do mnie piszesz? Co tu ma do rzeczy kiedy zlapalismy kose z Lechem jest i juz i ja klade la... na ten klub nikt mi tego nie zabroni, tak samo jak ja nie zabraniam CI sie cieszyc ze zwyciestwa AMICI, komentuje jedynie samo zachowanie. Dla mnie istnieje tylko jedna druzyna jej oddaje serce, poswiecam swoj czas reszta to dal mnie tlo. Lech to druzyna ktora nas jedzie, ktora juz nie raz pokazala jak traktuje kibicow Wisly i co o nich sadzi wiec jesli odpowiada Ci jak ktos po Tobie pluje i potrafisz sie potem po takim opluciu cieszyc z jego zwyciestw to gratuluje wyrozumialosci , ja takiej nie posiadam.(moze to ulomnosc mojego charakteru)
Jeszcze raz bo widze ze nie dociera ja tylko oceniam wg wlasnej subiektywnej oceny pewne zachowania na tym forum mam do tego prawo, sama piszesz o demokracji
Cytat:
Na szczęście nie jesteś jedynym kibicem Wisły i to nie Ty decydujesz o wizji historii
Z ta wizja historii to juz przesadzilas.... kompletnie nie wiem o co sie czepiasz, co mi zarzucasz i na podstawie czego wyciagasz takie wnioski....

Pozdrawiam i mam nadzieje ze wszystko CI wyjasnilem, ciagniecie tego samego w kolko ,tylko tu smieci i wywoluje u mnie dziwne uczucie robienia z siebie glupka bo mysle ze temat jest za plytki zeby w tylu postach o nim dyskutowac.. rownie dobrze mozemy pogada na temat tego dlaczego dzis pada....
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując