Temat: Praca
Wyświetl pojedynczy post
laurence
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Nibylandia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 04.10.2008, 13:16
wysylalem swoje cv pracodawcą którzy sie ogłaszali na gumtree. Wczoraj dostalem maial ze mam sie zgłoscić na rozmowe o prace na ul. Halickiej. Co mnie zaniepokoilo to, to że dostałem tego maila nie od konktretniej firmy tylko od "startpeople". Z tego co wyczytałem jest to pośrednik pracy:/ Może ktoś się orientuje o co chodzi
Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera
Odpowiedz cytując