|
Trwa przebudowa stadionu Wisly,jest perzebudowa PZPN,nadszedl czas najwyzszy na przebudowe naszej druzyny,pisze naszej bo serce jej oddalem w1975 roku i po dzis bije ono tylko dla WISLY.obrona:dzieki za wszystko chlopaki,ale wasz czas w tym zespole dobieg konca.BASZCZYNSKI.[8 lat gry dla BIALEJ]GLOWACKI[7 lat] CLEBER-wiek,CANTORO[5 lat gry,wiek] SOBOLEWSKI[5latgry wiek]ZIENCZUK{5 lat gry,wiek]NIEDZIELAN-nie odrodzi sie juz chlopak,szkoda go,ale takie sa realia,pisze tu o zawodnikach z pierwszego skladu,bo o lawce np.DAWIDOWSKI nie wspomne.Przyklad LECHA wskazuje jasno,mlodziez i jeszcze raz mlodziez,wsparta doswiadczeniem.warto poswiecic troche czasu na zgranie nowej "nowej druzyny"po to aby przez nastepnych kilka lat cieszyc swoja gra i wynikami siebie i swoich kibicow.Mamy super trenera ktory potrafi wiele,takze na zakupy panie Bednarz.bo czas nagli,acha,i nie licz pan na darmoche,bo za darmo pana dzisiaj nikt w dupe nie kopnie,a przyslowie chytry traci dwa razy,niech pan gleboko wezmie sobie do serca[temat LEWANDOWSKI].TYLKO WISLA TS..........
Ostatnio edytowane przez White_Star77 : 04.10.2008 o godz. 12:49.
|