Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Wiślacka Kalwaria
Senior Member
Od: 09.2006
Skąd: Kalwaria Zeb.
Offline
#
2747
04.10.2008, 12:26
napiscie mi ludzie co jest na kaca dobre bo ****a umieram
...
w
sercu moim
Wisła
i na dobre i na złe..
Wiślacka Kalwaria
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślacka Kalwaria
Znajdź inne posty napisane przez Wiślacka Kalwaria