Wyświetl pojedynczy post
Wiślacka Kalwaria
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Kalwaria Zeb.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2747
Stary 04.10.2008, 12:26
napiscie mi ludzie co jest na kaca dobre bo ****a umieram
... w sercu moim Wisła i na dobre i na złe..
Odpowiedz cytując