Pablo84 napisał(a):

No pewnie.
A kogo by tu można z polskiej ligi kupić, by wzmocnić skład?Spojrzmy prawie w oczy, nasza drużyna to elita najlepszych piłkarzy, ktorzy zostali tu sprowadzani przez lata.
Kogo można kupić, by realnie wzmocnić pierwszą jedenastkę Wisły? Chyba tylko Stilica i Lewandowskiego.
Trzeba szukać za granicą, bo polscy piłkarze się po prostu nie nadają.
Wszyscy się dziwią, że zagraniczni piłkarze szybko się regenerują, mają lepsza kondycję i motorykę.A jak ma być inaczej, jak od młodego nasze orliki napierdalają na obozach wódę, jarają szlugi itp?
P.S
Ludzie, odwalcie się od tej Rady Nadzorczej!!!Czy to tak trudno pojąć, że to tylko figuranci Cupiała?
Jak sama nazwa wskazuje Rana Nadzorcza to organ nadzorujący, nie zarządzający!
|
Z tą elitą to przesadziłeś - elita naszej ligi (czytaj Wisła) kontra Lech 1-4 na R22 - już zapomniałeś?
Nie bądźmy tacy bezkrytyczni, Wisła nie jest żadną elitą a na dzień dzisiejszy jest jednym z 4 dobrych klubów (trochę lepszych gorszych) ale za to z bardzo dobrym trenerem (Skorża) który wyciska z naszych piłkarzy prawie zawsze maksimum!
Z naszej ekstraklasy i I ligi:
Pawłowski, G.Bartczak, Goliński, Robak, Napoleoni, Garguła, Costly, Jodłowiec, Majewski, Mąka, Przyrowski, Stachowiak, Małkowski, Madejski, D.Nowak, Chinyama, Rengifo, Lewandowski, Murawski, Bandrowski, Peszko, Arboleda, Wojtkowiak, Iwański, Roger, Astiz, Mucha, Radović, Wołąkiewicz, Stilić
Może nie dużo ale zawsze coś. Pewnie jeszcze do tego paru pominąłem.