Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4083
Stary 04.10.2008, 12:02
w gruncie rzeczy, po analizie wielu wypowiedzi w tym temacie nasuwa się wniosek: jeśli w ogóle Wisła ma rozwijać się kadrowo to tylko w taki sam sposób jak czynią to wszystkie inne zagraniczne zespoły w podobnej do nas sytuacji, a ostatnio mistrz Rumunii CFR Cluj:
- rezygnacja z większości zawodników krajowych (w Cluj gra chyba tylko trzech bardzo dobrych Rumunów) na korzyść solidnego zaciągu zagranicznego
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując