|
w gruncie rzeczy, po analizie wielu wypowiedzi w tym temacie nasuwa się wniosek: jeśli w ogóle Wisła ma rozwijać się kadrowo to tylko w taki sam sposób jak czynią to wszystkie inne zagraniczne zespoły w podobnej do nas sytuacji, a ostatnio mistrz Rumunii CFR Cluj:
- rezygnacja z większości zawodników krajowych (w Cluj gra chyba tylko trzech bardzo dobrych Rumunów) na korzyść solidnego zaciągu zagranicznego
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|