Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Bi@ły89
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Jaworzno
Offline
#
2746
04.10.2008, 11:58
trelasik
napisał(a):
Witam
Co to była za fana podczas meczu tottenhamem na płocie trybuny E bo nie mogłem sie doczytać
Flaga FC Wieliczka
Bi@ły89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bi@ły89
Znajdź inne posty napisane przez Bi@ły89