Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 04.10.2008, 11:49
Ja tam zawsze wolałem FIFĘ na PC, a PES na konsolach. Programiści z konami odwalali straszną kaszane konwertując grę z konsoli na PC. W tym roku pewnie nic się w tym elemencie nie zmieni.
Odpowiedz cytując