Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4078
Stary 04.10.2008, 11:22
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Ja sie zastanawiałem ,czy wejscie Marcelo (stoper) za Boguskiego ,na pozycje napastnika nie było ironicznym gestem w strone Cupiała i zarządu.Cos w stylu "cóz obrońcami musze grac w ataku,to czego sie spodziewacie?"
Powszechnie takie zabiegi stosowane są w lidze angielskiej w końcówkach meczów gdy goni się wynik a piłki grane są górą. Więc nie dopatrywałbym się ironii w tym działaniu, nawet Marcelo w tej roli dość dobrze wypadł - nie zmienia to faktu że nie posiadamy wysokiego silnego napastnika co ogranicza naszemu trenerowi warianty taktyczne.
Odpowiedz cytując