Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4077
Stary 04.10.2008, 11:04
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Transparent na trybunach?
Czy jakieś okrzyki podczas meczu o transfery?

Niezły pomysł.
Wyobraźcie sobie teraz reakcję naszych pilkarzy, którzy zamiast dopingu słyszą z trybun:
"Dokupić lepszych"
Niesamowita motywacja
A kogo obchodzi ich reakcja? Lepiej zagłaskać na śmierć Cantoro i Zieńczuka? Do boju Mauro! Liczymy, że chociaż raz w meczu przebiegniesz całe boisko aje aje aje ooo.
Umówmy się - są piłkarze tacy jak m.in. Głowacki, Baszczyński, którzy wiedzą, że dokupywanie lepszych zawodników nie osłabia składu i u prawdziwych piłkarzy nie burzy morale. Bo jeśli trener jest uczciwy, to nazwiska nie będą grały, tylko ten, kto jest lepszy, jeśli taki Zieńczuk ma ambicje, to będzie walczył o pierwszy skład, a jeśli nie ma to cóż...

Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
To był ironiczny gest dla wszystkich.Wymaga się cudów, a tak naprawdę mamy z przodu tylko Brożka.

Więc ludzie, nie ****ujcie na Bednarza czy Skorże, bo ta dwójka, to najlepsze co mogło Wisłę spotkać.
Pretensje można miec tylko i wyłącznie do Cupiała (NIE RADY NADZORCZEJ).
Cupiał od paru lat nie dał złótówki, tylko kasę pobiera.Jak nie zrobi jakichś sensownym transferów, to wiadomo co się z Wisłą stanie.
Szczerze mówiąc, to ja wolałbym, żeby ten Cupiał poszedł w p... Już wiele razy o tym pisałem. Ktoś pokazywał kiedyś analizę finansową Wisły, wbijmy sobie to przede wszystkim do głowy, że Cupiał nie dał Wiśle pieniędzy, tylko pożyczył. Tę pożyczkę cały czas spłacamy i na prostą jeszcze długo nie wyjdziemy. Jeśli teraz Cupiał znowu "pożyczy" nam kasę na transfery, to Wisła nigdy sama na siebie i na dług nie zarobi (no chyba, że będzie wyczyniała cuda w LM, ale najpierw trzeba awansować). Więc przydałoby się Bossa zapytać, dokąd ten koń k.... jedzie?
Ostatnio edytowane przez eye63 : 04.10.2008 o godz. 11:17.
Odpowiedz cytując