Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4076
Stary 04.10.2008, 10:58
Tak jak powiedział Szczęsny, tak można grać, ale z polskimi zespołami, gdy przyjdzie nam już zagrać z zespołem europejskiej klasy, zaczyna się problem.

Dla mnie jednym z głównych powodów przegranej z angolami było zejście Jirsaka.To w tej chwili nasz mózg drużyny.On z Diazem i Boguskim i Brożkiem stanowią o sile aktualnej Wisły.Nie było osoby,(poza Diazem) osoby, która coś działała na środku boiska, więc grali z pominięciem lini pomocy.
Cantoro to już niestety będzie musiał powoli myśleć o emeryturze.
Odpowiedz cytując