Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni
Offline
#
354
04.10.2008, 10:31
Sprzedam Mixer Numark DXM-06.
Sprzęt zakupiony 26.01.2008, używany 3 - 4 razy w domu. Gwarancja, Pudełko i okablowanie jest.
cena 490zł. oferty na priv, mogę wysłać zdjęcia.
PdG.
TYLKO WISŁA!
PrawdziwośćDlaGry
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrawdziwośćDlaGry
Znajdź inne posty napisane przez PrawdziwośćDlaGry