Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2737
Stary 04.10.2008, 10:06
mac251_251 napisał(a):Wyświetl post
Witam mam pytanie ,dostałem takie pismo: , że muszę się stawić 14.10.2008 w celu dokonania obowiązku rejestracji przedpoborowych , W tym samym dniu będę miał komisję lekarską czy jadę się tylko zarejestrować , sprawdzą moje dane i oni mi termin komisji wyznaczą na inny termin ?
Zajrzyj do tematu http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=3178&page=14 tam bylo wiele razy
Odpowiedz cytując