|
Tylko Wisła
Offline
|
#2737

04.10.2008, 10:06
|
mac251_251 napisał(a): 
|
Witam mam pytanie ,dostałem takie pismo: , że muszę się stawić 14.10.2008 w celu dokonania obowiązku rejestracji przedpoborowych , W tym samym dniu będę miał komisję lekarską czy jadę się tylko zarejestrować , sprawdzą moje dane i oni mi termin komisji wyznaczą na inny termin ?
|
Zajrzyj do tematu http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=3178&page=14 tam bylo wiele razy
|
|