Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4320
Stary 04.10.2008, 07:40
irman napisał(a):Wyświetl post
A tak tak, nieprzepracowany okres przygotowawczy to straszliwa zmora. Wystarczy, że wypadną ci z dwa tygodnie treningów w takim czasie i już jesteś skazany na totalną padaczkę przez najbliższe pół roku. A jeżeli po pół roku znowu nie przepracujesz okresu przygotowawczego no to niestety, ale kolejne pół roku zmarnowane. W sumie nie wiem co o tym mogliby powiedzieć piłkarze w Anglii, Hiszpanii czy we Włoszech. Tam nie ma czegoś takiego jak przerwa zimowa i okresy przygotowawcze, tak więc w rundzie rewanżowej wszyscy grają bez właściwie przepracowanego okresu przygotowawczego. To dopiero musi być dramat.
I właśnie dlatego, że okresu przygotowawczego nie ma, nie da się go nie przepracować i po problemie .
Odpowiedz cytując