|
Z tego co kiedyś czytałem, UEFA planuje to zmienić, bo dochodzi do takiego absurdu że np. w Arsenalu czy Chelsea nie gra ani jeden Anglik. Ale z drugiej strony, czy u nas szkolenie jest na taki wysokim poziomie żeby skutecznie rywalizować chociażby z Czechami, Chorwatami, Hiszpanami, Portugalią, Holandią, Francją. To że polscy piłkarze są jednymi z najsłabiej wyszkolonych technicznie zawodników w Europie to chyba wie każdy...
|