Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4319
Stary 04.10.2008, 04:11
Z tego co kiedyś czytałem, UEFA planuje to zmienić, bo dochodzi do takiego absurdu że np. w Arsenalu czy Chelsea nie gra ani jeden Anglik. Ale z drugiej strony, czy u nas szkolenie jest na taki wysokim poziomie żeby skutecznie rywalizować chociażby z Czechami, Chorwatami, Hiszpanami, Portugalią, Holandią, Francją. To że polscy piłkarze są jednymi z najsłabiej wyszkolonych technicznie zawodników w Europie to chyba wie każdy...
Odpowiedz cytując