Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2007
Stary 03.10.2008, 22:57
Z tego co mi meldowali znajomi pasiaści na "męczu" z Bytomiem to samo co w Gdyni.Wielka wiejska 5-ligowa kopanina, pasiaści zapowiedzieli że kończą powoli sezon kibicowski bo ich oczy bolą i za dużo na alkohol-znieczulenie muszą wydawać, a jeszcze im w skansenie na łby kapie. Taki jest poziom futbolu jak tych co nim kierują (pzpn). derby trójmiejskie częściowo oglądałem. Forza Biało-Zieloni, ale sportowo to ja to mam u mnie na osiedlu na A-klasie! Ludzieee, ocknijcie się ,róbcie coś z tym bo okrutnie żal być trzecim światem.
Odpowiedz cytując