Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#361
Stary 03.10.2008, 20:13
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4915 Zajebisty temat nie ma co... Proponuję wysłac go na wakacje i jak najszybciej...
Niektórym się już całkiem popierd*lilo. To forum Wisly pajacu a nie Onet!!
Odpowiedz cytując