|
Witam 2 tygodnie temu przedluzyłem, a można tak powiedzieć nową umowę wziąłem i teraz po tygodniu zastonowinia doszedłem do wniosku że może lepiej było by mi było zmienić z 2mb na 10mb, da radę tak zrobić czy nie bardzo już?Korzystam z UPC.Mam internet z telewizją kablową
Ostatnio edytowane przez BartTSW : 03.10.2008 o godz. 18:54.
|