Ogryzek napisał(a):

Taaa a jak wygrają? Co powiedzą z kolei "miszczowie" napinki z Naszej strony?
Mnie ta cała napinka z obu stron trochę śmieszy i żenuje po trochu...
|
Co do napinki to się zgadzam- zbędna. Z drugiej strony jakaś "konkurencja" też musi być
