Wyświetl pojedynczy post
devios
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1304
Stary 03.10.2008, 18:10
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Taaa a jak wygrają? Co powiedzą z kolei "miszczowie" napinki z Naszej strony?

Mnie ta cała napinka z obu stron trochę śmieszy i żenuje po trochu...
Co do napinki to się zgadzam- zbędna. Z drugiej strony jakaś "konkurencja" też musi być




Odpowiedz cytując