Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4301
Stary 03.10.2008, 17:38
troche zabrakło zimnej krwi a może i umiejętności w tych sytuacjach co mieli Sobol,Brożek,Diaz czy nawet Mauro.Gdyby koguty doszły do tak klarownych sytuacji pewnie padłby dla nich bramki.Pozostaje żal bo byli Oni do ogrania no ale jak w okienku transferowym ściaga sie tylko obrońców bo sa za darmo to na cuda liczyć nie można ........
Odpowiedz cytując