|
troche zabrakło zimnej krwi a może i umiejętności w tych sytuacjach co mieli Sobol,Brożek,Diaz czy nawet Mauro.Gdyby koguty doszły do tak klarownych sytuacji pewnie padłby dla nich bramki.Pozostaje żal bo byli Oni do ogrania no ale jak w okienku transferowym ściaga sie tylko obrońców bo sa za darmo to na cuda liczyć nie można ........
|