|
brać przykład z BATE Borisov bo chyba na dzien dzisiejszy jest nam do nich najbliżej ( finanse) a wiec postawić na młodych i zdolnych zawodników z naszej ligi.21-24 latków tak jak kiedyś było w Wiśle gdy kupiono Żurawia,Baszcza,Głowe,Kose i Szymka.
Teraz jak Lech awansował do fazy grupowej to żeby obronić mistrzostwo bedzie trzeba głebiej sięgnać do kieszeni.
|