|
mowie wam gdyby mecz odbyl sie w porze wieczornej to dzis cieszylibysmy sie z awansu do grup UEFA.
wyglada to na marny pretekst ale wisla ostatnie mecze grała wieczorem, tottenham zas w lidze gra na przemian i popołudnio i wieczorem.ale mnie wnerwił wczoraj ten sedzia rumun(noz sie w kieszeni otwiera).
gratuluje lechowi awansu.
|