bbbnba napisał(a):

|
Cupiał zainwestował w Wisłę już jakiś czas temu, więc nie kojarzę dokładnie jak to przebiegało, ale to, że Walter musiał sporo poukładać w Legii jest dla mnie trochę zagadkowe, mógłbyś rozwinąć ?
|
No to ty chyba nie wiesz w jakim stanie ITI przejęło Legię po rządach PolMotu.
Ale to jest zadanie dla Legionistów, żeby Ci wytłumaczyli.