Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1300
Stary 03.10.2008, 16:38
bbbnba napisał(a):Wyświetl post
Cupiał zainwestował w Wisłę już jakiś czas temu, więc nie kojarzę dokładnie jak to przebiegało, ale to, że Walter musiał sporo poukładać w Legii jest dla mnie trochę zagadkowe, mógłbyś rozwinąć ?
No to ty chyba nie wiesz w jakim stanie ITI przejęło Legię po rządach PolMotu.
Ale to jest zadanie dla Legionistów, żeby Ci wytłumaczyli.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując