Bronex napisał(a):

|
Demonizowanie i robienie wielkich herosów z drużyny TT to grube nieporozumienie. W moim przekonaniu byli do ogrania a piłkarze Wisły nie mieli jaj ,żeby wyrwać rywalowi awans z gardła. Nie chciało im się i tyle.
|
100 % poparcia.Z takim podejsciem,ktore mozna okreslic tylko zenujacym w **** nie bylo zadnych szans na awans.
Chociaz koszulki mogli rzucic na koniec meczu na sektor D.Ale i tego im sie nie chcialo.W koncu 500 zl to pare paczek pampersow.
p.s. 20 min dobrego podejscia do gry(koncowka 1 polowy + koncowka meczu) to zdecydowanie za malo.