Wyświetl pojedynczy post
Paparapa
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4293
Stary 03.10.2008, 15:46
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Demonizowanie i robienie wielkich herosów z drużyny TT to grube nieporozumienie. W moim przekonaniu byli do ogrania a piłkarze Wisły nie mieli jaj ,żeby wyrwać rywalowi awans z gardła. Nie chciało im się i tyle.
100 % poparcia.Z takim podejsciem,ktore mozna okreslic tylko zenujacym w **** nie bylo zadnych szans na awans.

Chociaz koszulki mogli rzucic na koniec meczu na sektor D.Ale i tego im sie nie chcialo.W koncu 500 zl to pare paczek pampersow.


p.s. 20 min dobrego podejscia do gry(koncowka 1 polowy + koncowka meczu) to zdecydowanie za malo.
Ostatnio edytowane przez Paparapa : 03.10.2008 o godz. 15:49.
Pozdrawiam wszystkie internetowe,placzace mendy.
Odpowiedz cytując