Wyświetl pojedynczy post
spy11
Junior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Miechów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 03.10.2008, 14:58
Jeśli ktoś jest winny porażki z Tottenhamem to na pewno nie trener Skorża. Zwolnienie trenera to byłaby najgorsza rzecz jaką zarząd mógłby zrobić. Lepszego trenera od niego nie znajdziemy, bo za taką kasę za jaką on pracuje, ba nawet za 10 razy więcej nikt równie dobry z zagranicy nie przyjdzie do Wisły a w Polsce lepszego trenera nie ma na razie. Nie wierzę, żeby zarząd nawet dopuszczał taką możliwość, chyba aż tak głupi to oni nie są.
Pryta truskawkowa ze spirytusem, wstrząśnięte, nie mieszane