Temat
:
Konkurs o Wiśle - 4 edycja
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
576
03.10.2008, 14:24
nowy_piotrek
napisał(a):
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0:3
Skład:
Paweł Brożek
- Baszczyński, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek - Diaz, Sobolewski, Jirsak, Łobodziński - Paweł Brożek
zmiany: Boguski, Marcelo, Niedzielan.
bramki: Paweł Brożek, Diaz.
arti