Temat: Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
kiju.ts
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 03.10.2008, 14:20
teraz to jest taka jedna wielka galeria zeby kazdy WIEDZIAŁ mniej wiecej co sie u kogo dzieje

dla mnie pozyteczna
czesto mam namiar na kogos potrzebnego a w telefonie nie mam ani na gg.
mnie sie przypadkowo dosc czesto przydala nasza klasa i podejrzewam ze nadal jako powiedzmy ksiazka kontaktow...