|
teraz to jest taka jedna wielka galeria zeby kazdy WIEDZIAŁ mniej wiecej co sie u kogo dzieje
dla mnie pozyteczna
czesto mam namiar na kogos potrzebnego a w telefonie nie mam ani na gg.
mnie sie przypadkowo dosc czesto przydala nasza klasa i podejrzewam ze nadal jako powiedzmy ksiazka kontaktow...
|