Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
1293
03.10.2008, 14:14
bbbnba
napisał(a):
).
Gratuluję awansu. Jestem zdania, że jakbyście mieli na ławie trenera, który ma pojęcie o taktyce to najdalej wczoraj po 1 połowie byłoby po sprawie na korzyść Lecha oczywiście. A tak urwaliście się ze stryczka w ostatniej chwili.
arti