Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1293
Stary 03.10.2008, 14:14
bbbnba napisał(a):Wyświetl post
).
Gratuluję awansu. Jestem zdania, że jakbyście mieli na ławie trenera, który ma pojęcie o taktyce to najdalej wczoraj po 1 połowie byłoby po sprawie na korzyść Lecha oczywiście. A tak urwaliście się ze stryczka w ostatniej chwili.
Odpowiedz cytując