|
no a dziś wracamy po europejskich pucharach do naszej ekstraklasy.
w Gdyni będzie ciekawie, choć chyba wszyscy czekamy na niedzielę i mecz w Zabrzu.
LECHIA GDAŃSK!
edit: ToTylkoJa - no to też rewelacja.. pewnie 4 mecze w sezonie TVP, zamiast je jak najbardziej wypromować i pokazać szerszemu gronu odbiorców, że na meczach Ekstraklasy można się dobrze bawić, że niekiedy piłka na tych spotkaniach nie jest zła, to odbębnią je byle jak.
Ostatnio edytowane przez Gucio25 : 03.10.2008 o godz. 14:38.
|